Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod O firme O nás

O našej spoločnosti:

Ratanový nábytok stúpa vo svojej obľúbenosti priamo raketovým tempom. Vlastnosti ratanového nábytku, jeho prírodný vzhľad, farba, vôňa, pohodlnosť, nevyčerpateľné možnosti tvarov a úprav - ratanový nábytok si obľúbi každý. Ratanový nábytok je možné s rovnakou trvanlivosťou používať v interiéroch aj vonku.

 

Ratanový nábytok pochádza priamo od rokmi prevereného výrobcu v Indonézii. Jeho ratanový nábytok vyniká kvalitou i pestrosťou.

 

Ratanový nábytok musí byť pred odoslaním starostlivo skontrolovaný, chemicky ošetrený proti prípadným škodcom a plesniam a dobre zabalený. Po dodaní je všetok ratanový nábytok ihneď po vybratí z kontajnera znovu kontrolovaný a prípadné chybné kusy sú vyraďované. Len takto opatrený ratanový nábytok poskytne svojmu užívateľovi plný komfort, ktorý ratanový nábytok vie dať a splní jeho predstavy o pohodlnom a trvanlivom spoločníkovi na odpočinok.

 

Všetok ratanový nábytok, nájdený na našom e-shope www.ratan.sk, je skladom. Časté výpredaje skladu ratanového nábytku, väčšinou pred novou dodávkou, činí nákup ratanového nábytku priamo od nás ešte zaujímavejším. Ratanový nábytok zakúpený u nás môžete mať doma do troch dní od objednania.
Ratan.sk ponúka všetok sortiment ratanového nábytku - na našom e-shope môžete nakúpiť ratanové sedacie súpravy, ratanové kreslá, ratanové PAPASANY, ratanové lavice, ratanové stoly, ratanové koše, ratanové stoličky a ďalší ratanový nábytok a ratanové doplnky. Preto neváhajte a zverte sa do starostlivosti odborníkov na ratanový nábytok s viac ako desaťročnou praxou.

 

S prianim príjemne strávených chvíl na našej stránke

 

Tím RATAN.sk

O firme Informácie o nákupe: Kontakt Reklamačný poriadok Informácie o produktoch a objednávkach:

Informácie a možnosť telefonickej objednávky:

Po - Pia: od 09:00 hod - do 18:00 hod

So - Ne: od 10:00 hod - do 16:00 hod

tel. kontakt: +421 948 601 960

e-mail: info@ratan.sk 

Copyright 2016 - 2018 © Ratanový nábytok | nábytok z exotických materiálov a umelý ratan